امام جمعه چرام:

جریان انقلابی نباید در مسیر ریل‌ گذاری شده توسط افراد غرب‌ گرا نقش آفرینی کند

حجت الاسلام افشار گفت: جریان انقلابی نباید در مسیر ریل‌ گذاری شده توسط افراد غرب‌ گرا نقش آفرینی کند، چرا که افراد غرب‌ گرا دغدغه مصالح کشور را ندارند.

جریان انقلابی نباید در مسیر ریل‌ گذاری شده توسط افراد غرب‌ گرا نقش آفرینی کند

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام «سیدنورالله افشار» ظهر امروز ۲۹ آذر) در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه شهر چرام، اظهار داشت: انقلاب ظهور کرد تا مردم خود درباره خودشان تصمیم بگیرند، امام (ره) در اصول اسلام و انقلاب تعارف نداشت که در اوج قدرت و بدون نیاز به چیزی، برای جمهوری اسلامی انتخابات برگزار کرد.

 امام جمعه چرام اظهار داشت: امام راحل عظیم الشان در ۱۴ ماه نخست بعد از پیروزی انقلاب، چهار انتخابات برگزار کرد تا مردم نظام، قانون اساسی، دولت و مجلس قانون گذار خود را انتخاب کنند.

 وی یادآور شد: این وظیفه و آرمان انقلاب اسلامی است که از صندوق رای و انتخاب مردم در چارچوب قانون اساسی پاسداری کند.

 افشار در بخش دیگری از سخنان خود، اذعان داشت: مهم‌ ترین انگیزه بعضی افراد از اعلام برائت از دولت روحانی، رفع مسئولیت از نقش خود در دولت است و در آن بیش از هر چیزی، انگیزه منافع جناحی و نه ملی مطرح است.

 امام جمعه چرام اضافه کرد: جریان انقلابی نباید در مسیر ریل‌ گذاری شده توسط افراد غرب‌ گرا نقش آفرینی کند، چرا که افراد غرب‌ گرا دغدغه مصالح کشور را ندارند.

 وی ادامه داد: این جریان حتی اگر ظاهرا سنگ مردم را به سینه بزنند، به همین دلیل راه حل‌ های ادعایی آنها نیز به هدف نجات آینده تاریک جناحی خود و نه بهبود وضعیت مردم است.

 افشار ضمن انتقاد از دیدگاه برخی افراد در مورد دو قطبی سازی در عرصه های مختلف سیاسی و تخریب برخی از موفقیت ها و شایستگی های نظام توسط افراد وابسته به غرب و آمریکا، گفت: باید با رعایت اصول قانون اساسی و توجه جدی به آرمان های ایران اسلامی، از دو قطبی‌ سازی هایی که به کیان نظام و انقلاب لطمه وارد می کند پرهیز کرد، تا جلوی سوء استفاده دشمنان و به ویژه استکبار جهانی گرفته شود.

 امام جمعه چرام با بیان اینکه با وجود همه سختی‌ ها و چالش‌ هایی که دشمنان از دو قطبی سازی های موجود و اعتماد به غرب و آمریکا علیه ما تدارک می‌ بینند، یادآور شد: با وجود رهبری توانمند، فرزانه و مردمی فهیم و همیشه در صحنه، در مقابل دسیسه‌ های دشمنان و عوامل آن ایستادگی خواهیم کرد و توطئه‌ های آنها را مثل همیشه خنثی می کنیم.

 وی همچنین با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور در چند سال گذشته به واسطه نبود مدیریت های لازم و اعتماد به آمریکا که تورم و گرانی را در پی داشت، گفت: می توانستیم با مدیریت لازم و توسل به نیروها و امکانات داخلی و پرهیز از اعتماد به خارج از کشور این مشکلات را رفع کنیم.


خروج