بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد برای تجمع اعتراض آمیز در محکومیت اهانت به ساحت نورانی پیامبر اکرم(ص)

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد برای تجمع اعتراض آمیز در محکومیت اهانت به ساحت نورانی پیامبر اکرم(ص) بیانیه ای صادر کرد.

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد برای تجمع اعتراض آمیز در محکومیت اهانت به ساحت نورانی پیامبر اکرم(ص)

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحم
﴿یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ الله بِأَفْواهِهِمْ وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ﴾ (الصف: ۸)
حرکت رذیلانه و ضد انسانی و ضد اخلاقی اهانت به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام و کتاب مقدس و آسمانی قرآن عظیم توسط نشریه ای فرانسوی، فضای منفوری را ایجاد کرد و هر صاحب دردی را برآن می‌دارد تا به روشنگری پرداخته و این اقدامات اهانت آمیز و رذیلانه را محکوم نماید.
قلم‌ های زهرآگین، زبان‌های دشنام‌دهنده و حرکت های اختلاف افکن که در کشورهای غربی طی سال های گذشته بارها مشاهده شده است، بار دیگر عواطف و احساسات همه مسلمانان بلکه همه موحدین و متدینین را جریحه دار و آزرده ساخته است.
همان‌گونه که این نخستین باری نیست که صحنه به آتش کشیدن مصحف شریف در قلب اروپا و بازنشر اهانت‌های سابق به ساحت قدسی نبی رحمت حضرت محمد مصطفی(ص) به بهانه آزادی بیان مشاهده می‌شود، نقطه پایان ابراز خصومت دشمنان اسلام با آورنده دین خاتم و کلام جاویدان حق نیز نخواهد بود.
در این میان، اما چنین تلاش‌های مذبوحانه و بی‌ثمر، مصداق سعی دائمی برای خاموش ساختن نور الهی است که ـ برخلاف اراده بی‌فایده آنان ـ نتیجه‌ای جز توجه بیشتر همه قلوب مستعد پذیرش حق در دنیای پرتزویر امروز به حقانیت قرآن کریم را به دنبال نخواهد داشت.
این گونه بازی‌های کودکانه و سخیف، وظیفه یکایک مسلمانان عالم را در دفاع از این نور خاموش‌ناشدنی سنگین‌تر نموده و افزون بر آن، به مصداق آیه شریفه «وَ لَیَنصُرَنَّ اللهُ مَن یَنصُرُه» امیدی در دل یاوران دین الهی روشن می‌کند که نباید از آن غفلت ورزید.
در پایان، ذکر این نکته را ضروری می داند که هرچه لایه‌های ایمان به خدا و توجه به حقایق در میان ملت‌های مختلف گسترش ‌یابد، این حرکات نیز تجدید و تکرار می‌شود، ولی ان‌شاءالله تأثیری جز تعمیق مراتب معرفت و ایمان آزادگان و خداباوران عالم را در پی نخواهد داشت.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد این اقدام توهین آمیز نشریه فرانسوی شارلی ابدو و هرگونه توهین به مقدسات، ادیان و پیامبران را به شدت محکوم نموده و ضمن هشدار به ایادی استکبار و اهانت کنندگان و نوکران آنها در منطقه یادآور می شود که ملت‌های مسلمان بویژه مردم شریف ایران در مسائل این منطقه‌ی حسّاس، هوشیار بوده و همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نخواهند کرد. لذا شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان از عموم مردم مومن و انقلابی شهر یاسوج دعوت می نماید تا فردا پنج شنبه مورخ  20/6/99 راس ساعت 10 صبح با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با حضور در جلوی مصلای شهر یاسوج، ضمن برگزاری تجمع اعتراض آمیز، اهانت به ساحت قدسی رحمه‌للعالمین، نبی مکرم اسلام، حضرت محمد بن عبدالله  و کلام‌الله مجید را شدیدا محکوم نمایند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد


خروج