استاندار کهگیلویه و بویراحمد :

جبهه مقاومت منتقم خون «شهید سپهبد سلیمانی» هستند/انتقام قطعی است

کلانتری با تاکید بر اینکه انتقام از عاملان شهادت سپهبد سلیمانی قطعی است، گفت: به حول قوه الهی همه ارکان نظام با وحدت و همدلی و پشت سر ولی فقیه با استکبار مبارزه می کنند و انتقام سختی خواهند گرفت.

جبهه مقاومت منتقم خون «شهید سپهبد سلیمانی» هستند/انتقام قطعی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، اجتماع مردم شهید پرور استان کهگیلویه و بویراحمد با عنوان «سلیمانی ها» در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز (۱۶ دی) با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم در محل مصلی یاسوج برگزار شد.

 «حسین کلانتری» در این آئین اظهار داشت: امروز ماهواره ها ببیند و دوربین ها ثبت کنند که مردم شهید پرور و قهرمان کهگیلویه و بویراحمد در این اجتماع بزرگ برای تجدید میثاق با آرمان های شهید سلیمانی و همرزمانش گرد هم آمده اند و خون خواهان واقعی قاسم سلیمانی هستند.

 استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه آمریکا بداند مردم ایران منتقم خون شهید سلیمانی خواهند بود، عنوان کرد: جبهه مقاومت ایران اسلامی به چنین پیروانی فخر می فروشد و اکنون تمام جهانیان این مردم را نظاره می کنند.

 کلانتری بیان کرد: این مردم به عشق کسی آمده اند که به جز خدا و مشیت الهی به هیچ چیزی نمی اندیشید.

 وی تصریح کرد: از نظر بسیاری از صاحب نظران سیاسی و نظامی سپهبد شهید سلیمانی یک نابغه سیاسی و نظامی بی نظیر بود.

 استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری باشکوه آئین تشییع پیکر شهید سردار سلیمانی در تهران، بیان کرد: حضور پرشور ملت ایران و جمع کثیری از اهل تسنن غزه و فلسطین نشان دهنده محبوبیت جهانی سردار است و اینکه جبهه مقاومت رهبری سردار سلیمانی را پذیرفته است.

 وی با اشاره به نبوغ سیاسی سردار سلیمانی، اظهار داشت: بسیاری از سران طراز اول دنیا همواره خواستار ملاقات با سپهبد سلیمانی بودند.

 کلانتری با بیان اینکه سردار سلیمانی از نخستین روزی که در این مسیر گام برداشت همواره از خداوند طلب شهادت می کردند، تصریح کرد: دنیا بداند امروز آمریکائی ها از پیکر شهید سلیمانی بیشتر از حیات ایشان می ترسد چراکه استبداد خون همه ملت ها را به جوش آورده است.

 استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دور هم گردآمدن شیعه های عراق، عربستان، یمن و ایران تنها بخشی از قدرت روح بزرگ سردار سلیمانی است.

 وی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی این مسیر را با یاران انگشت شمار آغاز کرد، عنوان کرد: امروز لشکر فاطمیون به تاسی از سردار غوغا به پا می کنند.

 کلانتری با بیان اینکه مردم یمن و فلسطین نیز منتقم خون شهید سلیمانی هستند، تصریح کرد: این انتقام قطعی است و به حول قوه الهی همه ارکان نظام با وحدت و همدلی و پشت سر ولی فقیه با استکبار مبارزه می کنند و انتقام سختی خواهند گرفت


خروج