معاون هماهنگ کننده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد:

برگزاری اجلاسیه شهدای عشایر کهگیلویه و بویراحمد با عنوان شهید« سپهبد قاسم سلیمانی»

مثنوی گفت: همزمان با سراسر کشور اجلاسیه شهدای عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد با عنوان شهید« سپهبد حاج قاسم سلیمانی» در یاسوج برگزار می شود.

برگزاری اجلاسیه شهدای عشایر کهگیلویه و بویراحمد با عنوان شهید« سپهبد قاسم سلیمانی»

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، سرهنگ «داریوش مثنوی» امروز (22 دی) در نشست ستاد دهه فجر استان کهگیلویه و بویراحمد که با حضور استاندار و دیگر اعضا در یاسوج برگزار شد، گفت: باید تلاش کنیم که در ایام دهه فجر بحث تبیین بیانیه «گام دوم انقلاب» به درستی صورت گیرد.

 معاون هماهنگ کننده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری هفت همایش تبیین «بیانیه گام دوم انقلاب» در شهرستان های این استان سخن به میان آورد و اظهار داشت: این همایش ها پیرامون کلیات «بیانیه گام دوم انقلاب»، نقش استان و تاکید بر بخش پایانی بیانیه برگزار می شود.

 وی با بیان اینکه سپاه فتح در تلاش برای برگزاری همایش استانی «بیانیه گام دوم انقلاب» در مرکز استان و شهر یاسوج است، ادامه داد: از مجموعه دستگاه ها و نهادهای استان خواهش داریم همه ظرفیت های استانی را فعال کنند تا بتوانیم سندی تحت عنوان نقش استان در این بیانیه تهیه و ارائه کنیم.

 مثنوی خاطرنشان کرد: همزمان با سراسر کشور اجلاسیه شهدای عشایر استان با  عنوان شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

 معاون هماهنگ کننده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اجلاسیه شهدای عشایر استان 15 بهمن ماه امسال با حضور سردار «غلامرضا سلیمانی»، رئیس بسیج مستضعفین کشور در یاسوج برگزار می شود، گفت: در طول ایام الله دهه فجر نیز برنامه های دیگری پیش بینی شده که در نشست های بعدی اطلاع رسانی خواهند شد.


خروج