دروغ است که با برجام اقتصاد کشور شکوفا خواهد شد/۹ دی محور وحدت همه جریانات داخلی

امام جمعه بهمئی با اشاره به حضور احزاب و جریانات سیاسی داخلی در شکل‌گیری ۹دی گفت: فتنه ۸۸ خارج از جریانات سیاسی بود و ۹ دی این را رسم به منصه ظهور رساند.

دروغ است که با برجام اقتصاد کشور شکوفا خواهد شد/۹ دی محور وحدت همه جریانات داخلی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام افروغ در جمع مردم شهرستان لنده با اشاره به سیر تاریخی بصیرت اظهار داشت: اگر روشنگری و ولایتمداری حضرت زینب(س) نبود امروز خبری از آرمان‌های امام حسین(ع) نبود.

وی افزود: از خطرناک‌ترین حرکت‌ها و جریانات سیاسی در داخل و خارج را باید ساماندهی افکار عمومی و جنگ اراده‌ها در جهت مخالف با نظام و انقلاب ذکر کرد.

امام جمعه بهمئی ادامه داد: باید بدانیم لشکر سایبری ۱۰ هزار نفری دشمن در جهت مخالفت با نظام و انقلاب در تلاش هستند تا مردم را به سمت خواسته‌های شوم خود هدایت کنند.

حجت‌الاسلام افروغی ادامه داد: اگر بتوانیم سیر شکل‌گیری فتنه ۸۸ را دنبال کنیم به این مطلب پی خواهیم برد که بی بصیرت‌ها و حرکت در جهت دشمنان عامل اصلی این فتنه بوده است. 

وی خاطرنشان کرد: تلاش دشمنان برای ضربه زدن به شاکله نظام را نباید نادیده گرفت، دشمنان قدرت نظام اسلامی و ملت ایران را جدی بگیرد که هر حرکتی از سوی آنها در کمترین زمان ممکن و با لبیک به ندای رهبری خنثی خواهد شد. 

امام جمعه بهمئی در ادامه به دیگر علل و عوامل فتنه اشاره و گفت: حرکت‌های نسنجیده در مناظرات و نامه بدون سلام به مقام معظم رهبری به زعم بسیاری از تحلیل‌گران عامل اصلی شروع فتنه شد. 

حجت‌الاسلام افروغی اعلام برنده انتخابات بودن قبل از اعلام رسمی نتایج، حرکت‌های نسنجیده در صدور بیانیه‌های مختلف و موضع‌گیری افراطی افراد و حامیان کاندیدها در آن برهه از دیگر عوامل فتنه بود.

وی در ادامه به حماسه ماندگار ۹ دی اشاره و خاطرنشان کرد: همه جریانات و حرکت‌های هدایت شده از سوی استکبار در جهت براندازی نظام و همراهی برخی خواص نتوانست هوشیاری ملت ایران را تحت تأثیر قرار دهد. 

سخنران مراسم ۹ دی در شهرستان لنده ادامه داد: فتنه جراحی عمیق در نظام بود و ۹ دی بصیرت ملت در جهت عبور سالم از آن فتنه بود که باید قدردان ملت باشیم.

وی در ادامه به جریانات کشورهای همسایه و بحث‌های گرانی بنزین در کشور اشاره و گفت:  در بحبوبه انتخابات دشمنان از هر حربه‌ای برای زیر سؤال بردن امنیت کشور استفاده می‌کنند ولی بصیرت ملت را دست کم گرفتند. 

حجت‌الاسلام افروغی به موضوع برجام و اقتصاد اشاره کرد و گفت:  این دروغ است که با برجام اقتصاد کشور شکوفا خواهد شد، اقتصاد تنها با خودباوری و تبعیت از منویات مقام معظم رهبری در حوزه‌های مختلف خصوصا اقتصاد مقاومتی محقق خواهد شد. 


خروج