تولد دوباره انقلاب در ۹ دی با بصیرت عامه مردم رقم خورد

مسؤول شورای هماهنگی تبلغیات اسلامی شهرستان لنده گفت: ۹ دی سالروز تولد دوباره انقلاب اسلامی با حضور با بصیرت مردم است.

تولد دوباره انقلاب در ۹ دی با بصیرت عامه مردم رقم خورد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام سید محمود الهی‌نیا با اشاره به حضور وحدت‌بخش ملت ایران در ۹دی و تلاش دشمن برای ضربه زدن به پایه‌های انقلاب اظهار داشت:۹ دی  انقلاب اسلامی را از فتنه‌ها و توطئه‌های آمریکایی نجات داد. 

وی افزود: مردم این حماسه را خلق کردند و مسؤولان همراه و همگام آنها شدند تا یکبار دیگر دشمنان نظام در دست یابی به اهداف شومشان ناکام بمانند. 

مسؤول شورای هماهنگی تبلغیات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد:  سالهای زیادی است که دشمنان به دنبال گسست میان مردم و مسؤولان هستند و با نیرنگ و توطئه آن را دنبال کردند.

حجت الاسلام سید محمود الهی‌نیا ادامه داد:  دست حق طلبی ملت ایران در ۹ دی یک بار دیگر مشت محکمی شد و با اتحاد و میثاق با ولی فقیه و حضور مستمر در عرصه انقلاب همراه شد و  بر دهان استکبار و آمریکا کوبیده شد. 

وی در پایان ضمن تقدیر از پر شور مردم در مراسم گرامیداشت سالروز حماسه و بصیرت گفت: دشمنان باید از بصیرت ملت ایران بترسند و در هیچ صحنه‌ای وفاداری ملت را نیازمایند چراکه ملت بصیر ایران شکست محکمی را بر آنها تحمیل خواهند کرد.

 


خروج