کاپیتولاسیون بزرگترین توهین استکبار به ملت ایران بود/پایگاه عین‌الاسد به برکت دانش انقلاب اسلامی هدف قرار گرفت

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کاپیتولاسیون یکی از بزرگترین توهین‌های قبل از انقلاب به مردم بود چراکه شانی برای مردم قائل نبودند و هر جنایتی دوست داشتند انجام می‌دادند.

کاپیتولاسیون بزرگترین توهین استکبار به ملت ایران بود/پایگاه عین‌الاسد به برکت دانش انقلاب اسلامی هدف قرار گرفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، حسین کلانتری در نشست پیش از ظهر امروز ستاد بزرگداشت مراسم ایام‌الله دهه فجر با تسلیت حوادث اخیر اظهار کرد: فجر تداعی کننده یاد و خاطره حضرت امام است و اگر امروز مرور کنیم حوادث دهه فجر می‌بینیم عامل اصلی پیروزی حضرت امام خدایی بودن آن بزرگوار است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به رشادت‌های سردار شهید سلیمانی و با بیان اینکه هیچ چیزی نمی‌تواند از عظمت سردار سلیمانی بکاهد گفت: آن سردار شهید  خو را برای خدا خالص کرد و برای خدا ولایت‌پذیر بود  طراز این مرد آسمانی بود لذا انقلاب ما هم یک انقلاب الهی و برای اهل بیت بسته شده و الگو و نقشه راه ما اباعبدالله است آنهایی که در پیروزی انقلاب نقش داشتند به وظیفه خود به خوبی عمل کردند.

وی با اشاره به وظایف آنهایی که به برکت انقلاب به پست و مقامی رسیده‌اند، گفت: برای بزرگداشت دهه فجر مدیران‌کل را دعوت کردیم اما مدیران برخی دستگاه‌ها نیستند هر چند به نمایندگان و معاونین که به جلسه آمده‌اند احترام می‌گذاریم اما اگر مدیرکلی در استان نیست باید با ما هماهنگ کند چه کاری مهمتر از دهه فجر!

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد افزود: برای پاسداشت راه امام و انقلاب شوخی نداریم امروز جبهه مقاومت حتی غیرمسلمانان را امیدوار کرده به این نگاه نکنید یک مراسمی گرفته شده و دو نفر هم شعار می‌دهند آن جمعیت میلیون را در نظر بگیرید آنها حافظان انقلاب و پیروان رهبری و خون‌خواه شهیدان هستند.

کلانتری با بیان اینکه در گرامیداشت انقلاب نیاز است دستاوردها مطرح شود در خصوص نگاه‌ها به ایران قبل از انقلاب گفت: آن زمان نگاه استکبار به ما این بوده که کاپیتولاسیون را اعمال کردند و هر جنایتی می خواستد انجام دادند که کاپیتولاسیون یکی از بزرگترین توهین‌های قبل از انقلاب به مردم بود چراکه شانی برای مردم قائل نبودند اما با آمدن جمهوری اسلامی شاهد رشد و ترقی مردم بودیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: قبل از انقلاب مگر اجازه داده می‌شد دانش تعمیر هواپیما داشته باشیم اما در حال حاضر قدرت بازدارندگی ما زبانزد است ما اهل جنگ نیستیم اما با قدرت از خودمان دفاع می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه همه در تعجب‌اند که بعد از جنگ جهانی دوم یک کشور به پایگاه آمریکا حمله کرده، افزود: عین‌الاسد از پایگاه‌های مهم آمریکا در منطقه بود اما به برکت دانش به وجود آمده توسط انقلاب به این پایگاه آمریکا حمله شد و دشمن متحمل خسارت زیادی شد.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: شاهد جنگ اسلام آمریکایی و اسلام ناب محمدی هستیم و تا آخرین نفس و آخرین نفر می‌ایستیم،۶ سال پیش هواپیمایی در اوکراین سقوط کرد اما کسی نفهمید چه شد در کشور ایران سانحه هوایی رخ داد که این سانحه بررسی و صادقانه اعلام و گردن گرفته شد.


خروج