اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در پی شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در پی شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی اطلاعیه ای صادر کرد.

اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در پی شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، متن این اطلاعیه بدین شرح است:

« بسـم الله الـرحمن الـرحیـم»

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْيَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ يُرْ‌زَقُونَ

 سردار بزرگ و پر افتخار اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی آسمانی شد.

در پی حمله تروریستی جلادان شیطان صفت و پلید آمریکایی - صهیونیستی در فرودگاه بغداد سردار سرافراز سپاه اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی به همراه جمعی از عاشقان فی سبیل الله به فیض شهادت نائل آمدند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی این حادثه،  ضمن عرض تبریک به پیشگاه حضرت بقیه الله ارواحنا فدا، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) ، روح مطهر آن شهید سر افراز؛ تسلیت خویش را به خانوادۀ آن عزیز بزرگوار، ملت بزرگ ایران و تمامی آزادگان جهان تقدیم می دارد.

مردم ولایتمدار و شهیدپرور استان کهگیلویه و بویراحمد همراه و همگام با ملت سلحشور و قدر شناس ایران اسلامی امروز بعد از برپایی نماز جمعه در سراسر استان ، با حضور در تظاهرات ضد آمریکایی صهیونیستی، یاد و خاطرۀ آن فرماندۀ بی نظیر و محبوب دلها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشته و از مسئولین کشور و دلبستگان جبهه مقاومت می خواهند تا انتقام سختی از جلادان آمریکایی صهیونیستی بگیرند.

این تظاهرات در شهر یاسوج، بعد از اقامۀ نماز جمعه، از مصلی امام خمینی (رحمت الله علیه) تا مسجد جامع صاحب الزمان(عج) برگزار می شود.

 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد

 


خروج