1398/06/03
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:

جمهوری اسلامی استکبار و ایادی آنها را در خلیج فارس تحقیر کرد

خرمدل ضمن تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران در ابعاد مختلف عامل تحقیر آمریکا، ایادی استکبار و جیره خواران آنها درحوزه خلیج فارس شده، گفت: برادران شما و در مجموع نیروهای مسلح در عرصه های مختلف نظامی و امنیتی، آمریکا و جهان غرب را تحقیر کردند.

جمهوری اسلامی استکبار و ایادی آنها را در خلیج فارس تحقیر کرد

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، سردار «حمید خرمدل» امروز ( ۳ شهریور) در سرکشی از گردان های رزمی و امنیتی بسیجیان شهرستان های بهمئی و کهگیلویه بر لزوم آمادگی کامل برای مقابله با هر گونه جنگ سخت، نیمه سخت و نرم تاکید کرد.

 فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در جمع بسیجیان شهرستان بهمئی با بیان اینکه امروز کشور در شرایط خاص سیاسی، نظامی، امنیتی و اجتماعی قرار دارد، گفت: از ابتدای انقلاب تا به امروز اگر نگاهی به تاریخ انقلاب داشته باشیم، موفقیت های فراوانی داریم و البته غافل گیری های زیادی هم داشتیم.

 وی ضمن تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران در ابعاد مختلف عامل تحقیر آمریکا، ایادی استکبار و جیره خواران آنها درحوزه خلیج فارس شده، اظهار داشت: برادران شما و در مجموع نیروهای مسلح در عرصه های مختلف نظامی و امنیتی، آمریکا و جهان غرب را تحقیر کردند.

 خرمدل با اشاره به اینکه در سوریه، عراق، یمن، لبان، فلسطین و کلیه سرزمین های اسلامی که مورد هجمه دشمنان اسلام و بشریت قرار گرفته اند، سیاست های آمریکایی با شکست مواجه شده، اضافه کرد: به طور یقین این اتفاق بزرگ ثمره خون شهیدان و رهبری حکیمانه امام و مولایمان آیت الله خامنه ای (مدظله عالی) است.

 فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: هوشمندی، درایت و حکمت آن بزرگوار و تبعیت بسیجیان و رزمندگان باعث شده که پیشرفته ترین پرنده آنها به دست سربازان گمنام امام زمان (عجل الله تعالی فرجه شریف) به زیر کشیده شود.

 وی اذعان داشت: در برهه ای از تاریخ این کشور که نفت ما ملی شد، انگلستان خبیث اعلام کرد که هیچ کس حق ندارد نفت ایران را خریداری کند و  اگر این اتفاق رخ دهد، نفتکش خریدار را توقیف می کنیم.

 خرمدل تصریح کرد: بعد از مدت ها کشور ایتالیا اقدام به خرید نفت ما کرد که نفتکش این کشور توقیف شد و تا مدتی بعد کسی از ما نفت نمی خرید، اما ژاپن خط شکنی کرد و نفت ما را خرید؛ بعد از مدتی نفتکش ژاپنی که به بندرگاه آبادان رسید، مردم آبادن گوسفند قربانی کردند با وجود اینکه نفت ما ملی بود، اما کسی جرأت خرید آن را نداشت.

 فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: اما امروز می بینید نفتکش ما را همین انگلیس توقیف می کند، به فاصله چند روز برادران شما در نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با قدرت، شهامت و عزت تمام نفتکش انگلیسی را توقیف می کنند؛ این نشان از قدرت، شوکت، عظمت و ویژگی های برجسته نیروهای مسلح ماست.

 وی وضعیت امروز کشورمان را نسبت به گذشته متفاوت دانست و یادآور شد: به یقین دشمن آرام نمی نشینید و به هر شکل ممکن برنامه ریزی می کند، توطئه می کند و مکر به خرج می دهد تا مردم و نظام ما را تحقیر کند.

 خرمدل تصریح کرد: در این وضعیت وظیفه ما به عنوان یک بسیجی، رزمنده و کسی قصد مجاهدت در راه اسلام را دارد، به یقین نکته اول هوشیاری است، یک ذره غفلت از ما پذیرفته شده نیست.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال که موضوع انتخابات را داریم، دشمن می خواهد مسئله حضور مردم در انتخابات کاهش داشته باشد و وضعیت کشور را نا امن کنند یا نا امن جلوه دهند و برنامه ریزی می کنند که با تقابل قومیت ها، آنها را تحقیر کنند.

 وی ضمن تاکید بر اینکه این سیر از اول انقلاب تاکنون وجود داشته اما شدت آن در این ایام بیش از گذشته است، گفت: به حول و قوه الهی در هر عرصه ای که نگاه کنید آینده کشور روشن و امیدوار کننده است.

 خرمدل با بیان اینکه ذره ای نا امیدی در فرمایشات رهبر انقلاب وجود ندارد، ابراز داشت: ایراد و اشکال در هر حوزه ای هست و ما می دانیم، اما مسیر اصلی انقلاب ما رو به جلوست.

 فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خطاب به حاضرین، گفت: امروز به عنوان رزمندگان و سربازان امام زمان (عجل الله تعالی فرجه شریف) در گردان های امنیتی امام علی (علیه السلام)، امام حسین(علیه السلام) و بیت المقدس ساماندهی شده اید تا هم در جنگ سخت و هم در جنگ نیمه سخت امنیتی مبارزه کنید، اما وظیفه حساس تری هم در حوزه جنگ نرم دارید.

 وی تصریح کرد: امروز دشمن نه فقط اقتصاد، مرز و کیان ما را مورد هدف قرار داده، بلکه روح، روان و اعتقاد ما را هم مورد طمع قرار داده که دفاع از کیان انقلاب و خنثی سازی توطئه ها از وظایف اصلی همه ماست.

 خرمدل با اشاره به اینکه اسلام همیشه تاکید بر جماعت می کند، گفت: این یک نوع تظاهرات و اعلام همبستگی و اتحاد است که رعشه بر دل دشمن انداخته است.


خروج