1398/11/22

حضورمردم ولایتمدار وشهیدپروربخش ممبی در راهپیمایی 22بهمن +تصاویر

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بخش ممبی طی پیامی از حضور کم نظیر مردم این دیاردر راهپیمایی۲۲بهمن تقدیر وتشکر کرد

حضورمردم ولایتمدار وشهیدپروربخش ممبی در راهپیمایی 22بهمن +تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد،صدیقی فرگفت:مردم ولایتمدار بخش ممبی امسال هم باحضور حداکثری خود،وفاداری شان رابه  ولایت ونظام وانقلاب ثابت کردند.

صدیقی فر بخشدارمرکزی ضمن عرض خیرمقدم محضر میهمانان استانی و همه ی شرکت کننده گان دراین راهپیمایی گفت:امروز ملت بزرگ ایران بیش از پیش نیاز به وحدت وهمدلی دارد تا نقشه ی شوم دشمنان قسم خورده ایران اسلامی نقش بر آب شود.

وی باتوجه به اینکه امسال شاهد یک فجرسلیمانی به یادماندنی هستیم عنوان کردند:هروقت خون شهیدی از ما به ناحق برروی زمین ریخته شود همان خون اقیانوسی خواهد شد که از درون ملت ما خواهد جوشید وبساط ظلم وستم را درهم می پیچد.

حجت الاسلام والمسلمین  حرمت کیش معاونت فرهنگی اجتماعی قرارگاه پیشرفت وآبادانی سپاه فتح استان که سخنران این برنامه بودند ضمن تقدیر از حضور مردم ولایی بخش ممبی در راهپیمایی دشمن شکن۲۲بهمن گفتند:امام بزرگوار بعد از سالیان سال ملت ایران را از زیرسلطه ی استبداد خارج کرد و آزادی دینی واسلامی را برایشان به ارمغان آورد.

حجت الاسلام حرمت کیش بیان کرده اند:که اگر امروز ایرانی داریم که درمجامع بین المللی سر بلند است همه از وجود هوشمندانه مقام معظم رهبریست که وحدت ویکپارچگی را روز به روز درکشور ما بیشتر میکند.

وی درپایان سخنان خود به فجر سلیمانی امسال اشاره کردند و افزودند:شهیدسلیمانی نمونه ای از مکتبی است که باشهادت مظلومانه خود یک بار دیگر زنگ خطر را برای دشمنان ایران اسلامی به صدا در آورد تا دیگر این دشمنان در هیچ جای این کره خاکی امنیت نداشته باشند.

والی اصل مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بخش ممبی نیز از حضور همه ی اقشار مردمی در این یوم الله بیادماندنی تقدیر وتشکر کردند.خروج