1399/05/07

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگرفته و برخاسته از اراده ملت غیور ایران اسلامی است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگرفته و برخاسته از اراده ملت غیور ایران اسلامی است و برای مردم بوده و میان‌ آنها جدایی نخواهد بود و از مهمترین توفیقات این نهاد همین حضور دشمن‌شکن، بصیرت آفرین و آگاهانه مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب بوده است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگرفته و برخاسته از اراده ملت غیور ایران اسلامی است

 

حجت الاسلام سید محمود الهی نیا افزود: در ۱۲ مرداد ۱۳۵۹ به فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران یکی از رویش‌های ارزشمند‌ و گران‌بهای‌ انقلاب به نام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پا به عرصه وجود گذاشت و در جهت تحکیم وحدت نیروهای انقلابی و توجه جدی به مبانی دینی و انقلابی شکل گرفت.

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، سید محمود الهی نیا خاطرنشان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) در طول ۴ دهه از عمر با برکت انقلاب، با حرکت در خط درست و شرایط مستقیم انقلاب و اسلام و با شناخت لحظه و اتخاذ تصمیم متناسب با آن لحظه سند و برگ زرینی را در کارنامه‌ پر افتخار خود به یادگار گذاشته است.

وی ابراز داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در ۴۰ سال حضور مستمر و مثمر ثمر در عرصه های مختلف انقلاب و نظام به دور از جریانات و گروه‌بندی‌های سیاسی و تنها با تکیه بر منویات ولی فقیه زمان مقام معظم رهبری در جهت پیشبرد اهداف عالیه گام برداشته که همین امر و جدیت شورا  عصبانیت نظام استکباری را به همراه داشته است.

امام جمعه موقت لنده گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگرفته و برخاسته از اراده ملت غیور ایران اسلامی و برای  مردم بوده و میان‌ آنها جدایی نخواهد بود و از مهمترین توفیقات این نهاد همین حضور دشمن‌شکن، بصیرت آفرین و آگاهانه مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب بوده است.

الهی نیا تصریح کرد: پایان بخشیدن به غائله‌هایی همچون فتنه ۸۸ و خلق حماسه ۹ دی نشان از هوشیاری این نهاد در دفاع از آرمان‌های نظام و انقلاب و حضور به موقع در صحنه انقلاب بوده که پس از آن رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) در تعریف از این شورا فرمودند:( این شورا از کهن‌ترین و پر سابقه‌ترین نهادهای نظام بوده که بر اساس نیاز صادقانه و واقعی شکل گرفته است.)

وی افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پس از استقرار نظام در جهت حفظ موجودیت نظام، وحدت و استحکام ارکان و پایه‌های نطام، آگاهی بخشی و بصیرت‌افزایی به مردم در جهت مقابله انواع تهدیدات دشمنان گام برداشته و با بزرگداشت ایام‌الله و شعائر انقلابی و اسلامی و در صحنه‌ نگه‌داشتن مردم توانسته مهمترین وظیفه خود که همانا حفظ موجودیت نظام و انقلاب را به منصه ظهور برساند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده ابراز کرد: این نهاد مردمی و انقلابی از مهمترین ثمرات نظام و انقلاب بوده که همواره در صف مقدم دفاع از ارزشها حضور داشته است. امیدواریم حضرت حق بر توفیقات روز افزون این نهاد در ظل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و نایب‌ برحقش امام خامنه‌ای در جهت استواری نظام بیفزاید و در این راه ثابت قدم باشیم.


خروج