1399/10/09

نهم دی خنثی کننده یک جریان لیبرال و برانداز بود/خسارت مالی 324هزارمیلیاردتومانی در فتنه88

مراسم گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی با حضور اعضای شورای اداری شهرستان لنده برگزارشد.

نهم دی خنثی کننده یک جریان لیبرال و برانداز بود/خسارت مالی 324هزارمیلیاردتومانی در فتنه88

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، آئین گرامیداشت روز نهم دیماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت با حضور اعضای شورای اداری شهرستان لنده در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزارشد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام الهی نیا با گرامیداشت یاد و خاطره سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم گفت:روز نهم دی به اعتقاد ما خنثی کننده یک جریان لیبرال و برانداز برای اصلیت نظام و انقلاب بود.

وی افزود:مردم سالاری دینی در روز نهم دی به معنی واقعی خلق شد و انقلاب اسلامی در سخت ترین گذرگاه تاریخی حیاتی دوباره یافت و مردم نیز مهر تائیدی بر آن با حضور بی شائبه خویش زدند.

مسئول شورای تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد: امروز نهم دی در تقویم تاریخی این ملت به روز بصیریت و روشنگری نامگذاری شده است و این روز هیچگاه از خاطره تاریخی ملت ایران به واسطه خسارت های مادی و معنوی که به این کشور وارد کردند پاک نخواهد شد.

الهی نیا گفت:فتنه های مختلفی برای براندازی این انقلاب از ابتدای روزهای نخست تشکیل با ترور، بمب گذاری، جنگ تحمیلی و تحریم های فلج کننده شکل گرفته است که با بصیرت و صبوری ملت ما یکی پس از دیگر رفع شدند.

وی تاکیدکرد: نهم دی روز بصیریتی است که حاج قاسم سلیمانی در عمل این بصیرت و ولایت مداری را به همه جهانیان به اثبات رسانید و مکتب او امروز در حال گسترش است.

در ادامه نیز امام جمعه شهرستان لنده با گرامیداشت روز بصیریت و دهه بصیرت گفت: فتنه سال88نقطه عطفی بود در نبرد نرم دشمن علیه ملت ما و طی هشت ماه آشوب و اغتشاشات می توان هزاران کلیپ و مستندات را می توان در جهت نقش دشمنان داخلی و خارجی در این فتنه پیدا کرد که تداعی کننده نقش مستقیم دشمنان در حوادث آن روزها بوده است.

وی تاکیدکرد: برخی ها این مشکلات را ناشی از کشمکش های و رقابت های سیاسی می دانند ولی بررسی دقیق ابعاد این فتنه نشان از جریان و یک جنبش در کشور است که اگر به بررسی دقیق شعارها و فیلم ها و ارتباطات این جریان با سرویس های بیگانه و مثلث شوم صورت گیرد به روشنی به نقش سران فتنه پی خواهیم برد.

حجت الاسلام محمودی اصل تصریح کرد: فتنه کودتاهی بود برای رای ملت ما در انتخابات که مشارکت85درصدی و حضور 40میلیونی مردم در انتخابات بود و این درحالی بود که هنوز در حالی که رای گیری در برخی شعب در حال انجام بود که موسوی اعلام تقلب کرد که بعدا در اعترافات ابطحی تقلب رمز را فتنه خواند و هشت ماه آشوب و نا امنی فضای کشور را گرفت.

  وی تاکیدکرد:دشمنان در فتنه 88به روشنی با شعارهای طراحی شده اصل ولایت فقیه، نظام و حاکمیت و مردم سالاری دینی را زیر سوال بردند و به دنبال براندازی نظام بودند.

امام جمعه شهرستان لنده گفت:سران فتنه چنان لجاجت به خرج می دادند که حاضر نبودند بپزیرند که چکار می کنند و فتنه زمینه سازی بود برای براندازی که بیش از دو دهه روی آن برنامه ریزی کرده بودند.

وی خاطر نشان کرد: وقتی چهارصد میلیون دلار هزینه برای براندازی به بنیاد سورس، مراکز مطالعاتی تحت حمایت های سرویس های جاسوسی اختصاص داده شد تا در سرنگونی نظام نقشی روشنی داشته باشند باید ابعاد گسترده این فتنه به دقت مورد بررسی قرارگیرد.

محمودی اصل گفت:فتنه دعوت از بیگانگان بود برای سرنگونی نظام توسط عوامل داخلی و رسانه های خارجی تمام این مسائل را بیان می کردند و به نوعی رونمایی از ارتباط منافقین با سران فتنه و سلطنت‌ طلب ها و بهایی ها بودند.

وی در ادامه گفت: خسارت های مادی فتنه88 برابر برآورد های آن سال بیش از 324هزار میلیارد تومان بود که با آن پول می توانستیم دو میلیون شغل ایجاد کرد که سرمایه گذاری های خارجی را مختل و تحریم ها را افزایش داده است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی لنده گفت: سازمان فتنه و رجال فتنه و جنبش سبز بودند که از روی انقلاب های رنگین کپی شده بود  که به وسیله رنگ سبز به دنبال براندازی بودند و نشست های مختلفی در کنار سیاسیون داشتند و حتی برخی مجمع های که تصورش را نمی شد کرد در جمع این فتنه گران قرار گرفتند.

وی گفت: عقب کشی برخی خواص در موقع خود صورت نگرفت و همین مسله باعث بی بصیریتی بیشتر خواص در زمانی که باید حمایت می کردند شده است.

محمودی اصل گفت:درحالی دشمن از بیانه ها و تجمعات آنان حمایت و تعریف می کرد که خواص بی بصیرت ما نیز در این آشوب ها همراهی می کردند بدون اینکه بدانند در چه حوزه ای دارند با دشمنان همکاری می کنند.

امام جمعه لنده گفت: درود خدا بر مردم بیدار و با بصیریت ایران که با حضور خود در راهپیمایی نهم دی حماسه بصیرت را خلق کردند و با حضور میلیونی خود آب سردی بر آتش کید و نفاق وفتنه ریختند.

وی گفت: آن چیزی که خواسته استکبار بود براندازی نظام بود و آن چیزی که حاج قاسم و مکتب آن دنبال می کرد بحث جهان بینی و اطاعت پذیری خاص حاج قاسم در ولایت پذیری و حمای از ملت های مظلوم در منطقه و جهان اسلام بود.

محمودی اصل گفت: کلام رهبری فصل الخطاب بود و همین مهم باعث تعالی نام و مکتب حاج قاسم سلیمانی شده است.

در ادامه نیز معاون فرماندار شهرستان لنده گفت: دهه بصیریت فرصتی مناسب برای روحیه استکبار ستیزی و تقویت باورها و اندیشه ها است که در تمام مشکلات همچنان پای بند به نظام و رهبری هستند.

وی گفت: در دل دهه بصیریت ایام الله وجود دارد که سالروز شهادت سردار دلها است که واقعا ملت ما به درستی در مراسم خاکسپاری آن با بصیرت افزایی خودشان مهر تاییدی بر عملکرد این سردار عاشورایی بود.

معاون فرماندار لنده گفت:شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی باعث اتحاد انسجام وحدت و همدلی در کشور و خارج از کشور شده است.

وی گفت: حاج قاسم با تمسک به سید الشهدا در مقابل داعش و داعشیان ایستاد و با اخلاص در عمل و رفتار به درستی معرف شخصیت بی نظیر ایشان بود.

شفایی گفت:مکتب حاج قاسم یعنی عمل گرایی و پرهیز از شعارگرایی و حرکت به سمت جذب دلها با تاسی از آموزه های دینی و قرآنی که باید به درستی در جامعه شکل گیرد.

معاون فرماندار شهرستان لنده از نامگذاری بلوار ورودی شهر به نام سردار سلیمانی از سوی شهرداری و شورای شهر قدردانی کرد.


خروج