1399/10/14

ولایت مداری حاج قاسم آئینه تمام نمایی سردار دلها است

امام جمعه لنده گفت: آنچه امروز برای همه ما مبرهن است ولایت مداری و داشتن رابطه بسیار عیق وی با ولایت است که آئینه تمام نمای سردار دلها شده است.

ولایت مداری حاج قاسم آئینه تمام نمایی سردار دلها است

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام هدایت محمودی اصل با گرامیداشت و تسلیت به مناسبت سالروز شهادت سرداران بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی و ابومهندس و یارانشان گفت:هم قبل از شهادت مردم ما علاقه ای به این انسان های شریف داشتند که در قرآن نیز آمده است که شهیدان ما زنده هستند و در یکسال گذشته این مهم نیز به درستی در جامعه حاکم شد.

وی افزود:قبل از شهادت حاج قاسم محبوب بود و بعد از شهادت ایشان محبوب تر و به سردار دلها نام یافت و قبل شهادت کانون توجه نیازمندان و آزادی خواهان منطقه و جهان بود و و بعد از شهادت ضمن بیداری ملت اما پررنگ از گذشته حضور داشته است.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد:اولین رکنی که حاج قاسم را جاج قاسم کرد بدون شک رکن عبادی ایشان است چرا که عبادت و معنویت جز لاینفک زندگی ایشان بود و اگر دینداری و توجه به دین در زندگی نباشد شخص از زندگی واقعی فاصله خواهد گرفت.

وی تاکیدکرد: نمازش، تلاوت قرآن، متجلی شدن نور معنویت و توجه به همه مسائل درحاج قاسم متبلور بود و ایشان را به انسانی کامل و شایسته تبدیل کرده بود.

محمودی اصل گفت: مهروروزی به مردم و عشق به مردم علاوه بر عشق به خالق خویش عاشق مردم و مظلومان بود و همواره در فکر و در خدمت آحاد مختلف مردم بود و این مهم را به زیرمجموعه های خود مرتب تاکید می کرد.

امام جمعه شهرستان لنده گفت: سومین رکنی که حاج قاسم را به یک انسان شایسته در جامعه تبدیل کرد رکن ولایت مداری و دفاع از ولی خدا بود و اگر کلیپ ها و وصیت نامه این سردار دلها را خوب مشاهده و مطالعه کرده باشیم ایشان فریاد حمایت از ولی فقیه را بارها اشاره کرده است و اصل وصیت نامه ایشان نیز برهمین مبنا بوده است که ولی فقیه را تنها نگهدارید.

محمودی اصل گفت: آنچه امروز برای همه ما مبرهن است ولایت مداری و داشتن رابطه بسیار عیق وی با ولایت است که آئینه تمام نمای سردار دلها شده است.

وی گفت: در متن وصیت نامه ایشان در خصوص ولایت مداری و قسم جلاله ایشان که فرمودند:از شئون عاقبت بخیری، همراهی دلی و قلبی با این حکیمی است که سکاندارانقلاب اسلامی است پس رکن عبادی،ولایت مداری و خدمتگذاری به مردم مهمترین ویژگی های حاج قاسم سلیمانی بود.


خروج