1399/11/13
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:

هزینه مقاومت برای توسعه و گسترش انقلاب کمتر از صلح و سازش است

حکمتی نیک گفت: در راه اعتلای انقلاب اسلامی هزینه های زیادی را متقبل شدیم که هزینه مقاومت برای توسعه و گسترش انقلاب کمتر از صلحT سازش و مذاکره است.

هزینه مقاومت برای توسعه و گسترش انقلاب کمتر از صلح و سازش است

 به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، به مناسبت دهه مبارک فجر، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان لنده امروز (۱۳ بهمن ماه) با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد، امام جمعه، مسئولان شورای اداری شهرستان لنده برگزار شد.

 حجت الاسلام «سیروس حکمتی نیک» در این مراسم با تبریک دهه مبارک فجر، گفت: یکی از سنت های زیبای خداوند بحث نصرت و یاری است که ملاک ها و معیارهای بسیاری برای آن وجود دارد.

 مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مهم ترین این نصرت بر پایه ایمان فردی تحقق خواهد یافت، اظهار کرد: کسانی که به خدا ایمان بیاورند حتما مورد یاری و نصرت الهی قرار خواهند گرفت و اگر برای حاکمیت دینی و ارزشی قدم برداریم حتما خداوند یاری خواهند کرد.

 حکمتی نیک ادامه داد: پیروزی انقلاب اسلامی نمونه ای بارز از نصرت الهی است که امام راحل و همه دوستداران انقلاب اسلامی را یاری کرد و پیروزی انقلاب اسلامی را رقم زد.

 وی تاکید کرد: امام هم ایمان به خداوند و نصرت الهی داشت و در آن شرایط حساس کشور و وضعیت متغییرهای کشور، منطقه و جهان یک نظام دو قطبی بود که به مدد الهی نظامی الهی با نصرت خداوند به یاری امام آمد و انقلابی تاریخی رقم زده شد.

 مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: در قرن بیستم انقلابی به پیروزی می رسد که علمدار انقلابی اسلامی است که هژمونی استکبار جهانی شکسته شد و باعث افول سیاسی و ضعف و تبعیض و افول آمریکا شد.

 حکمتی نیک اظهار کرد: امروز سخن از گفتمان انقلاب و صدور آن به جهان است و صدور آن یعنی تبیین گفتمان ولایت دینی به جهان بدون کشت و کشتار و نرم و آرام و قابل پذیرش برای همه جهانیان.

 وی گفت:در راه اعتلای انقلاب اسلامی هزینه های زیادی را متقبل شدیم که هزینه مقاومت برای توسعه و گسترش انقلاب کمتر از صلح، سازش و مذاکره است.

 مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه نظام سلطه در عرصه جهانی در حال افول است، گفت: این مدیریت انقلابی و تمدن نوین اسلامی در گام دوم انقلاب بوده که در حال جهانی شدن است.


خروج