1398/04/31

برگزاری یادواره 31 شهید دیشموک با رونمایی از کتاب فرشتگان خاکی+تصاویر

یادواره 31 شهید والا مقام بخش دیشموک در حوزه مقاومت بسیج امام محمدتقی(ع) با حضور مهمانان شهرستانی و استانی برگزار شد.

برگزاری یادواره 31 شهید دیشموک با رونمایی از کتاب فرشتگان خاکی+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد یادواره 31 شهید والامقام بخش دیشموک در حوزه مقاومت بسیج امام محمدتقی(ع) با حضور مهمانان شهرستانی و استانی برگزار گردید.

سردار حمید خرمدل فرمانده سپاه فتح استان گفت: یادواره 29 شهید بخش دیشموک و دو شهید گمنام به صورت پرشور با حضور مردم شهر دیشموک برگزار گردید.

وی افزود: برای اینکه راه شهدا را در بین جوانان زنده و برای آنان الگوسازی شود در همه محله ای که یک شهید وجود داشته باشد با همکاری بنیاد شهید یادواره و برنامه های مختلفی را اجرا می‌کنیم.

خرمدل گفت: فرق انقلاب ما با سایر حکومت ها وجود شهیدانی است که مثل سایر کشته های کشورهای دیگر نیست که سالی یک بار تجلیل شود بلکه در هر روزی از سال و در هر محله ای برای شهدا یادواره و مراسم تجلیل برگزار خواهیم کرد.

وی گفت: شهدای ما در دنیا بی نظیر هستند و با برگزاری این یادواره ها می‌خواهیم به فرزندان مان ثابت کنیم که شهدا چه کسانی بودند و برای اعتلای نظام، انقلاب و دین اسلام جانفشانی کردند و همه ما هم باید این راه را ادامه دهیم.

گفتنی است سردار حمید خرمدل در این سفر یک روزه به شهر دیشموک از یادمان شهدای گمنام، مصلی نماز جمعه بازدید و با امام جمعه شهر دیشموک دیدار داشته است.

همچنین در این یادواره کتاب فرشتگان خاکی به نویسندگی وحید برومند در رابطه با 4 شهید گرنقدر بخش دیشموک به عموم شرکت کنندگان معرفی و مردم ولایت مدار شهر دیشموک در فراق شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی به نوحه سرایی و سینه زنی پرداختند.

 


خروج