1399/11/20

افتتاح 32 طرح هدیه فجر99 به کهگیلویه

با حضور معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد 32 طرح عمرانی و اقصادی با اعتبار افزون بر 42 میلیارد تومان در شهرستان به بهره‌برداری رسید.

افتتاح 32 طرح هدیه فجر99 به کهگیلویه

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در نهمین روز از دهه فجر با حضور امام جمعه، معاون عمرانی استاندار و مسؤولان شهرستان 32 طرح در شهرستان به بهره‌برداری رسید.

دارا کریمی‌نژاد در حاشیه افتتاح این طرح‌ها در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پنج طرح به نمایندگی 32 طرح عمرانی و اقتصادی امروز افتتاح شد.

فرماندار کهگیلویه گفت: برای اجرای طرح‌های شهرستان در مجموع 44 میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه شده است.

وی با بیان اینکه نظام اسلامی خدمات ارزنده‌ای ارائه داده است، افزود: دهه فجر فرصتی برای تبیین دستاوردها و تشریح عملکرد انقلاب است.

کریمی‌نژاد تصریح کرد: چمن مصنوعی روستای سرماهور با اعتبار 500 میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

این مسؤول اضافه کرد: طرح پرواربندی بره 300 رأسی در روستای روشن آباد از دیگر طرح‌های افتتاحی است و قریب به یک میلیارد تومان برای اجرای آن هزینه شده است.

وی با بیان اینکه مدرسه 6 کلاسه مسکن مهر نیز به نمایندگی از پنج پروژه آموزشی افتتاح شد، تغذیه مصنوعی تنگ سپو و پروژه سنگی ملاتی آبخیزداری حوزه کلایه را از دیگر طرح‌ها اعلام کرد.

کریمی‌نژاد گفت: با بهره‌برداری از این 32 طرح زمینه اشتغال 17 نفر در حوزه اقتصاید و 150 نفر در امور عمرانی فراهم شده است.

تجدید بیعت با شهدا و سرکشی از خانواده شهید ظهراب بتوخت از دیگر برنامه‌های امروز مسؤولان در دهدشت بود.

 


خروج