1399/11/22

فجر ۴۲| حضور پرشور مردم چاروسا در آخرین راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه قرن+تصاویر

مردم چاروسا در رژه خودرویی حضور باشکوهی در یوم الله 22 بهمن داشتند.

فجر ۴۲| حضور پرشور مردم چاروسا در آخرین راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه قرن+تصاویر

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، همزمان با سراسر کشور، در یوم‌الله ۲۲ بهمن‌ماه ۹۹ به عنوان آخرین راهپیمایی قرن معاصر همزمان با چهل ‌و دومین فجر انقلاب اسلامی، به جهت محدودیت‌های کرونایی راهپیمایی این روز به شکل خودرویی و موتوری برگزار شد.

مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ۹۹ در بخش چاروسا و شهر قلعه رئیسی از میدان امام حسین(ع) و گلزار شهدای گمنام شهر قلعه رئیسی آغاز و حضور پرتعداد خودروهای سواری و موتورسیکلت‌ها شروع شد.

پس از توزیع گسترده بادکنک‌های رنگی و پرچم‌های خوش رنگ ایران اسلامی در بین شرکت‌کنندگان به ویژه کودکان و نوجوانان، کاروان شادی شروع به حرکت کرد.

حاضرین در راهپیمایی جشن پیروزی انقلاب اسلامی، پس از طی خیابان های امام حسین(ع) به سمت دهستان جاورده و روستاهای مسیر عبور و سپس به سمت روستای الگن، المور، گراب، قلعه جلو سپس به سمت قلعه رئیسی حرکت و در محل تعیین شده تجمع کردند.

حضور انبوه خودروها باعث ترافیک شدید در مسیرهای تعیین شده بود. آنچه راهپیمایی امسال را زیباتر کرده بود، شرکت پررنگ کودکان به همراه والدین خود در راهپیمایی بود، در مسیر راهپیمایی تصاویر سردار بزرگ مقاومت، حاج قاسم سلیمانی بر روی خودروها و بر دستان شرکت‌کنندگان در جشن پیروزی انقلاب در کنار پرچم سه رنگ ایران اسلامی چشم‌نوازی می‌کرد که نشان از قدرشناسی مردم غیور چاروسا داشت.


در طول این مسیر، یکی از شرکت‌کنندگان جوان چاروسایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با ابراز خرسندی از شرکت چشم‌گیر و انبوه مردم در راهپیمایی امسال عنوان کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی امسال برخلاف تصورات غافلگیر کننده است.

وی با بیان اینکه به جهت مشکلات موجود اقتصادی پیش‌بینی می‌شد استقبال کمتری از راهپیمایی امسال شود تصریح کرد: خوشبختانه مردم چاروسا به جهت ارادتی که به حضرت آقا دارند در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال شرکت کرده‌اند.

استقبال مردم روستاهای مهرآباد و اهالی روستای الگن و به خصوص خانواده شهید بویر در بین مسیر قابل تقدیر بود.


خروج