1399/11/03
امام جمعه یاسوج مطرح کرد:

خروج مفتضحانه از کاخ سفید/آرزوی ترامپ در دوران ریاست جمهوری

آیت الله حسینی به ترک کاخ سفید و پایان دوران ننگین ترامپ اشاره کرد و گفت: این برای یک کشور قدرتمند ذلت است که رئیس جمهور آن آرزو داشت ملت ایران با آنها تماس برقرار کنند.

خروج مفتضحانه از کاخ سفید/آرزوی ترامپ در دوران ریاست جمهوری

 به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، آیت الله «سیدنصیر حسینی» ظهر امروز (3 بهمن ماه) در خطبه های نماز جمعه شهر یاسوج ضمن توصیه به رعایت تقوا و دوری از گناه و معصیت، اظهار کرد: زیان کارترین افراد کسانی هستند که تلاش و رنج آنها در دنیا گم می شود.

 نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج با اشاره به اینکه انسان در دنیا باید توشه ای برای عالم واقعی و جاودان ذخیره کند، گفت: کسی که زندگی او گناه و معصیت بوده، در مسیر خطا و اشتباه حرکت کرده است.

 وی یادآور شد: خداوند مسیر تکامل را برای انسان فراهم کرده که در جهت رشد و شکوفایی خود و جامعه حرکت کند.

 آیت الله حسینی خاطرنشان کرد: کسی که سرمایه های دینی، معنوی، انسانی و اخلاقی را از دست داد، خسارت سنگینی به او وارد شده است.

 امام جمعه مرکز کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه انسان گاهی در خسارت های معنوی متوجه خطا و اشتباه می شود و برمی گردد، گفت: خسارتی که از ناحیه اخلاق و معنویت به انسان وارد می شود، قیمتی ندارد.

 وی در خطبه دوم نماز جمعه یاسوج ضمن توصیه به رعایت تقوا و دوری از گناه و معصیت، به وفات حضرت ام البنین (س)، روز تکریم مادران و همسران شهدا اشاره کرد و گفت: با عنایت خداوند شخصیت هایی باشجاعت و جسارت در میدان های سخت جهاد و شهادت افتخار آفرینی کردند.

 آیت الله حسینی شهادت در راه پروردگار متعال را افتخار دانست و تاکید کرد: کسانی که در راه خدا از ناموس، جان، مال، خاک و ملت به شهادت می رسند، در پیشگاه خداوند متعال جایگاه رفیعی پیدا می کنند.

 نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: شهدا با آرمان های رفیع و معنوی در صحنه های مختلف به فرمان امام و مقتدای خود حضور پیدا کرده و در راه دفاع از همه هستی ملت و کشور جان خود را فدا کردند.

 وی ضمن تمجید از نقش مادران و همسران شهدا، اظهار کرد: راه شهدا پرافتخار و با عظمت بوده و کسی که با فرمان ستمگران و ظالمان به میدان می رود، شهید محسوب نمی شود.

 آیت الله حسینی به ترک کاخ سفید واشنگتن و پایان دوران ننگین ترامپ اشاره کرد و گفت: این برای یک کشور قدرتمند ذلت است که رئیس جمهور آن آرزو داشت ملت ایران با آنها تماس برقرار کنند.

 امام جمعه یاسوج این خواسته ترامپ را ذلت برای آمریکا و نشان دهنده عزت ملت ایران دانست و تاکید کرد: ترامپ به صورت مفتضحانه کاخ سفید را ترک کرد.

 وی ضمن تاکید بر درس گرفتن از مسئله برجام، ادامه داد: باید برای ما درس عبرتی باشد که از دولت های مستکبر آمریکا اعتماد نکنیم.

 آیت الله حسینی بر رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی در جامعه تاکید کرد و یادآور شد: باید با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، وضعیت کشور را به وضعیت سالم گذشته برگردانیم.

 نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه همه اجتماعات سیاسی، اقتصادی، معنوی، دینی، ملی و ... تعطیل شده اند، گفت: راه بازگشت به وضعیت مطلوب گذشته تنها رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی است.


خروج