1399/11/22

تقدیر نماینده رهبر انقلاب از حضور مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم 22 بهمن/ انقلاب ما در مسیر موفقیت قرار دارد

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: انقلاب، ما را در مسیر صحیح پیروزی و موفقیت قرار داده است و می‌تواند ما را به اوج جایگاهی برساند که مراد و مطلوب همه بوده است.

تقدیر نماینده رهبر انقلاب از حضور مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم 22 بهمن/ انقلاب ما در مسیر موفقیت قرار دارد

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد, نماینده ولی فقیه در این استان و امام جمعه شهر یاسوج در مراسم چهل و دومین سالگردجشن پیروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب، ما را در مسیر صحیح پیروزی و موفقیت قرار داده است و می‌تواند ما را به اوج جایگاهی برساند که مراد و مطلوب همه بوده است.
آیت الله حسینی افزود: این انقلاب عظیم، دستاورد‌های فراوانی در داخل و خارج از کشور داشته و سال‌ها طول می کشد تا همه‌ آثار و نتایج این پدیده الهی آشکار و مورد تحلیل قرار گیرد.
وی با بیان اینکه ملت ایران امروزه به عنوان قدرت جهانی مطرح است ادامه داد: در طول سال‌های اخیر با موفقیت‌هایی که در زمینه‌های مختلف داشته ایم آمریکا و نقشه‌های شوم آن شکست خورده است.
آیت الله حسینی گفت: ما باید با زنده نگه داشتن این انقلاب، آن را جهانی‌تر کنیم و آن را به دست صاحبش حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف برسانیم.
امام جمعه یاسوج افزود: انقلاب اسلامی در برابر قدرت اصلی یعنی سرمایه اجتماعی، فرهنگی و معنوی پیروز شد و باید با حفظ این سرمایه ها به پیروزی نهایی برسیم.
وی همچنین از حضور پرشور مردم در این مراسم تقدیر و تشکر کرد.


خروج