1399/11/19

بهره‌برداری از پروژه‌های دهه فجر در باشت/حاجی‌زاده: سرمایه گذاران را حمایت می کنیم

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد همزمان با هشتمین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور در شهرستان باشت چند پروژه عمرانی و اقتصادی را در این شهرستان افتتاح کرد.

بهره‌برداری از پروژه‌های دهه فجر در باشت/حاجی‌زاده: سرمایه گذاران را حمایت می کنیم

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت دهه فجر با حضور معاون عمرانی استاندار، امام جمعه باشت، مدیران کل استان و مدیران شهرستانی چندین طرح عمرانی و اقتصادی در این شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسیدند.

۱۷ پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان باشت به مناسبت دهه فجر و چهل دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح و کلنگ زنی شد.

این طرح ها و پروژه ها با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، جمعی از مدیران استانی و مسئولین شهرستانی با رعایت پروتکل های بهداشتی افتتاح شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد به همراه جمعی از مدیران استانی در بدو ورود به شهرستان باشت با حضور در گلزار شهدای باشت با قراعت فاتحه، نثار گل به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کردند.

کیامرث حاجی زاده با حضور جمعی از مدیران به خانواده یکی از شهدای این شهرستان سرکشی کردند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در آیین افتتاح این پروژه ها با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: امروز ۱۷ پروژه عمرانی و اقتصادی در بخش های مختلف زیرساخت، کشاورزی، راه، فرهنگی، خدمات و مسکن در این شهرستان افتتاح می شود.

حاجی زاده اعتبار هزینه شده برای این تعداد پروژه را افزون بر ۶۶ میلیارد و ۴۳۱ میلیون تومان عنوان کرد.

وی اظهار داشت: با افتتاح این تعداد پروژه اشتغال مستقیم برای ۲۱۸ نفر ایجاد شد. 

معاون استاندار گازرسانی به روستاها، احداث ۲۳۶ واحد مسکن محرومان، بهره برداری از پل شهید کلانتری، مدرسه الزهرا باشت، مدرسه دکتر حسابی باشت، پایگاه امداد جاده ای لار باشت، ساماندهی گلزار شهدای ده بزرگ را برخی از این پروژه ها بیان کرد.

کیامرث حاجی زاده، کارخانه خوراک دام، طیور و آبزیان فدک باشت، کارخانه خوراک طیور خان احمد، جاده تلچگاه، توسعه و احداث برق چند روستا را از دیگر این پروژه ها برشمرد.


خروج