1399/10/30

خاستگاه رویش های انقلاب اسلامی مساجد است

نماینده شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در جلسه کارگروه مساجد دهه فجر این استان بر طراحی برنامه های دهه فجر متناسب با شرایط فعلی و برگزاری برنامه ها در فضای مجازی در شرایط کرونا تاکید کرد و گفت: بخش عظیمی از رویش های انقلاب اسلامی مدیون مساجد و برنامه های متنوع عبادی، فرهنگی و هنری این حوزه است.

خاستگاه رویش های انقلاب اسلامی مساجد است

 

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، اسماعیل گشتاسب افزود:مسجد نقطه آغازین حرکت مبارزین انقلاب و پایگاه اصلی آنان برای ایستادگی و مقاومت در برابر توطئه ها ی رژیم فاسد پهلوی بود و در ادامه جوش و خروش مقدس جوانان انقلابی و رویش های مبارک انقلاب نیز از مساجد نشات گرفته است.

وی با تاکید براینکه 22 کارگروه وظیفه برنامه ریزی برای بزرگداشت دهه مبارک فجر را در استان بر عهده دارند گفت: طراحی برنامه ها متناسب با جامعه هدف و تشخیص سلایق و علایق آنها در فضای مجازی و متناسب با طیف های مختلف سنی یک اولویت است.برنامه های کمیته مساجد باید بر پاسخ به شبهات و امیدواری به آینده متمرکز باشد.

این کارشناس فرهنگی اظهار داشت: امروز که برکت رشادت ها و مجاهدت ها و خون پاک سردار دل ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بخش زیادی از فضای مجازی کشور معطر به نام و یاد و مجاهدت این بنده برگزیده خدا شده است، همه دست اندرکاران بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب باید این فرصت بزرگ را مغتنم بشمارند و با تولید محتواهای جذاب دستاوردهای انقلاب اسلامی را در مرعی و منظر آحاد افراد جامعه قرار دهند.

کارشناس اجرای مراسم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: مردم با اراده ای الهی دست به یک انقلاب بزرگ زدند هم اکنون شاهد دستاوردهای آن در کشور و دنیا هستیم.

وی ضمن بیان اینکه نقش مساجد از قبل از اسلام تاکنون بر کسی پوشیده نیست، ادامه داد: مساجد از صدر اسلام تا هم اکنون پایگاه محوری در همه شئونات اسلامی و انقلابی بوده و هست و انشاالله خواهد بود.


خروج