1399/11/19

راهپیمایی موتوری و خودرویی خانوادگی یوم الله 22 بهمن در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می گردد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: راهپیمایی موتوری و خودرویی خانوادگی یوم الله 22 بهمن در سراسر استان راس ساعت 10 صبح برگزار می گردد.

راهپیمایی موتوری و خودرویی خانوادگی یوم الله 22 بهمن در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می گردد

 

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام سید جواد خاضع در نشست هم اندیشی و برنامه ریزی یوم الله 22 بهمن افزود: با توجه به شرایط روز کشور ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا مراسم یوم الله 22 بهمن در قالب راهپیمایی ترکیبی خودرویی و موتوری در سراسر استان برگزار می گردد.

حجت الاسلام خاضع تصریح کرد: این مراسم با حضور آحاد مختلف مردم با تزئین وسایل نقلیه شخصی و حمل پرچم سه رنگ مقدس جمهوری اسلامی در مسیرهای اعلام شده در مراکز شهرستان ها، بخش ها و برخی دهستان های استان با شکوه تمام برگزار خواهد شد.

خاضع گفت: این مراسم در شهر یاسوج راس ساعت 10 صبح از میدان جهاد شروع و بعد از طی مسیر بلوار شهید مطهری، میدان شهدای نیروی انتظامی، میدان هفتم تیر، خیابان آیت الله طالقانی و خیابان جمهوری اسلامی به میدان امام حسین (ع) ختم خواهد شد.

وی با اشاره به لزوم جلوه های بصری مراسم افزود: پرچم بزرگ و مقدس جمهوری اسلامی در مسیر راهپیمایی توسط گروه موتوری و بر فراز دستان آنان در پیشاپیش کاروان خودرویی از ابتدا تا انتهای مسیر حمل خواهد شد.

حجت الاسلام سید جواد خاضع خاطرنشان کرد: در شامگاه 21 بهمن راس ساعت 21 مراسم بانگ تکبیر از ماذنه های مساجد، بقاع متبرکه و پشت بام منازل و خیابان ها به شکرانه چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در تمام نقاط استان ولایت مدار و انقلابی کهگیلویه و بویراحمد سر داده خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: به شکرانه جشن پیروزی انقلاب اسلامی و ایجاد فضای نشاط و شادابی در جامعه، مراسم نورافشانی در مرکز استان و سابر شهرستان ها راس ساعت 21 برگزار می گردد، مراسم نورافشانی در شهر یاسوج بر فراز تپه نورالشهداء و در کنار یادگاران گمنام هشت سال دفاع مقدس به نشانه بالندگی و استواری نظام مقدس جمهوری اسلامی و 42 سال مقاومت و ایستادگی مردم انقلابی انجام خواهد شد.

سید جواد خاضع افزود: مراسم معنوی «شکوه صبر و شکر» در شب 22 بهمن در مساجد و بقاع متبرکه شاخص هر شهرستان به همت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار می شود که این ویژه برنامه با موضوع گفتمان انقلاب اسلامی بعد از ادای فریضه نماز مغرب و عشاء با رعایت دستور العمل های بهداشتی و نصب تصاویر شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و مدافعان حرم، یاد و خاطره این شهدای والامقام گرامی داشته می شود.


خروج