1399/10/20

اروپا بدون اذن آمریکا آب هم نمی‌خورد/هیمنه پوشالی آمریکا در حال فروپاشی است

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: قطره قطره خونی که از شهید می چکد هیچ وقت هدر نخواهد رفت و امروز شاهد هستیم که هیمنه پوشالی آمریکا امروز به دستان خودشان در حال فروپاشی است.

اروپا بدون اذن آمریکا آب هم نمی‌خورد/هیمنه پوشالی آمریکا در حال فروپاشی است

 به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، سردار حمید خرمدل در آیین تکریم و معارفه فرماندهان سابق و جدید سپاه ناحیه گچساران با اشاره به سالروز شهادت حاج قاسم  اظهار کرد: قطره قطره خونی که از شهید می چکد هیچ وقت هدر نخواهد رفت و امروز شاهدیم که هیمنه پوشالی آمریکا به دستان خودشان در حال فروپاشی است.

وی با اشاره به اینکه امروز مردم آمریکا پرچم کشور خود را پایین می کشند، گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری کشتی بزرگ تایتانیک غرق شد و امروز هیمنه قدرت  آمریکا با سرعت بیشتری رو به افول است.
 
سردار خرمدل تصریح کرد: در نظام لیبرالی آمریکا سالها اذهان بشریت را تسخیر کرده بود و این کیدها  و حیله‌ها به خودشان برگشت خورده است و انقلاب های مخملی و رنگی را در سراسر دنیا رواج دادند و خودشان را نظام برتر معرفی می کردند اما امروز ترامپ ادعا دارد که تخلفات در انتخابات صورت گرفته  و آن هیبت در حال نابودی است.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۹۰درصد خاک سوریه اشغال شد و داعش بالاترین تجهیزات را در اختیار داشت و حمایت فراوانی هم می شد اما حاج قاسم و مدافعان حرم آنها را در منطقه محکم به زمین زدند.

 وی افزود: در کلیت محور مقاومت هیبت نظام آمریکا به ذلت کشیده شد  و در عین الاسد مورد اصابت موشک های دقیق و نقطه زن سپاه پاسداران قرار گرفت و اضمحلال امریکا نزدیک است. 

خرم دل تصریح کرد: در این عصر شاهد اضمحلال یک تمدن منحوس هستیم و قطعا آینده بشریت از آن اسلام است و قطعا جمهوری اسلامی پرچم را به دست صاحب واقعی اش خواهند رساند.
 
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: مستقل ترین کشور دنیا امروز جمهوری اسلامی است و اروپا با آن عظمت پوشالی نمی تواند بدون اذن آمریکا آب بخورد،اما جمهوری اسلامی ایران امروز برای خودش تصمیم می گیرد که باید خدا را شکر کرد، هر چند مشکلاتی در مملکت از بعد اقتصادی وجود دارد اما با تکیه بر توان داخلی مرتفع خواهند شد.
 
وی در ادامه افزود: سرهنگ نورایی نسب بیش از ۳۰سال در عرصه های مختلف سپاه با اخلاص و تواضع ماموریت هایی را انجام دادند و با صبوری و صبر انقلابی در خدمت مردم بودند و صمیمانه از ایشان قدردانی و تشکر می کنم.
 

سردار خرمدل تصریح کرد: سرهنگ پسنده نیز از نیروهای جوان و پای کار هستند که به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه گچساران معرفی می شوند و از همه مدیران و بسیجیان تقاضا داریم همراهی لازم را با وی داشته باشند.
 
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد:شهرستان گچساران تفاوت هایی با دیگر شهرستان ها دارند هم از نظر قومیت، منطقه نفت خیز و فرهنگ متفاوت است که باید از ظرفیت های این شهرستان در جهت اعتلای نظام اسلامی بهره برد.

در این آیین از زحمات سرهنگ سید علی اصغر نورایی تقدیر و به جای ایشان سرهنگ باقر پسنده به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان منصوب شد.


خروج