1399/11/22

حجازی: روسای جمهور آمریکا تفاوتی در اهداف نظام سلطه ندارند/ تحول عظیم یوم الله 22 بهمن ماه در جهان

امام جمعه گچساران گفت: روسای جمهور آمریکا تفاوتی در اهداف نظام سلطه ندارند و دشمن شناسی برای مسئولین و ملت ما بسیار حائز اهمیت است و رهبرمعظم انقلاب به موقع تصمیم گرفتند

حجازی: روسای جمهور آمریکا تفاوتی در اهداف نظام سلطه ندارند/ تحول عظیم یوم الله 22 بهمن ماه در جهان

 به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد،  حجت الاسلام سید امین الله حجازی  در سخنرانی پایانی مراسم ۲۲بهمن در این شهرستان گفت: یوم الله ۲۲بهمن تحول بزرگی درجهان ایجاد کرد و مستضعفین عالم را عزت بخشید و مستکبرین را خوار و ذلیل ساخت، بنابراین امروز روزی است که دو قطبی عالم (کفر وایمان) بیشتر نمود پیدا می کند.

وی افزود:در اقصی نقاط عالم بیشتر واضح و مبرهن است که انقلاب اسلامی برای نجات بشریت از ذلت و بدبختی راه نو و جدیدی را ارائه می دهد، چرا که انقلاب اسلامی براساس مبانی دینی و اسلامی توسط حضرت امام راحل و با اتحاد و انسجام ملت بزرگ ایران پایه ریزی شد.

 امام جمعه گچساران ادامه داد: آنچه که امروز در عالم مطرح  و اثرگذار است فرمایشات رهبر معظم انقلاب است و امروز همه مردم در۲۲بهمن با آرمان های انقلاب ، امام راحل و شهداء تجدید میثاق می کنند و آنچه که امروز در جهان نسبت به انقلاب مورد بررسی و مطالعه قرارمی گیرد همان قدرت و عزت انقلاب اسلامی است.

حجازی اذعان کرد: انقلاب اسلامی در بهمن ۵۷ رسما اعلام استقلال می‌کند و محتاج هیچ قدرت و پناهگاهی جز خداوند نمی‌شود و آنچه که موجب شد امام راحل قیام کنند این بود که ملت ایران را از زیر یوغ استکبار واستبداد نجات دهد و این ملت  زیر سایه مکتب اهل بیت(ع) آبرومندانه و سرفرازانه زندگی کند.

وی  با بیان اینکه انقلاب اسلامی آمد تا اسلام ناب محمدی(ع) را به جهان عرضه کند و هم کفار را به معنویت و اخلاق دعوت کند، تصریح کرد: انقلاب اسلامی می خواهد هم آخرت و هم دنیای مردم را بیمه کند، هرچند برخی از مشکلات در کشورمان وجود دارد اما قابل مقایسه با دوران ستم شاهی نیست و بدانید در دوران رژیم‌ پهلوی هیچ حرمتی برای زن قائل نبودند و امروز زن ایرانی سربلندترین‌ زن جهان است و امروز مردم درانقلاب اسلامی خودشان سرنوشت شان را تعیین می کنند.

حجازی گفت:در دوران ستمشاهی حتی ارتش ما تحت لوای جهان کفر بود، اما امروز اقتدار نیروهای مسلح ما را مشاهده کنید که پایه های نظام سلطه را به لرزه در آورده است وحرف اول را در منطقه و جهان می زند.

وی تصریح کرد: آنچه که مهم است اینکه انقلاب اسلامی برمبنای تعالیم ناب اسلامی راه را برای ملت بزرگ ایران اسلامی ترسیم و مشخص کرده است و به دنبال عزت دادن به مردم است و این برای دشمن خطرناک است و علت دشمنی ها همین مردمی بودن انقلاب است.

امام جمعه گچساران افزود: روسای جمهور آمریکا تفاوتی در اهداف نظام سلطه ندارند و دشمن شناسی برای مسئولین و ملت ما بسیار حائز اهمیت است و رهبرمعظم انقلاب به موقع تصمیم گرفتند و به وقتش با مسوولان نظام جلسه گذاشتند که ایران اسلامی به هیچ عنوان از مواضع خودش در مقابل آمریکا و غرب‌کنار نخواهد آمد که بیان این نکته از سر قدرت‌و عزت است.

حجازی گفت: امروز اگر بحث معیشت و مشکلات مردم مطرح است پس بایستی حل شود اما اگر برخی مسئولین وعده دروغ بدهند و مردم را بخواهند برده کفر کنند و مشکلات هم حل نشود،بدون تردید هیچکس نمی پذیرد.

وی خاطرنشان کرد: امروز بایستی دستاوردهای انقلاب برای نسل جوان و نوجوان مان تبیین شود،چرا که انقلاب اسلامی آمده است تا در سایه سار ولایت فقیه راه پیشرفت و ترقی در عرصه های مختلف را طی کند و به دنبال ایجاد تمدن نوین اسلامی و زمینه سازی ظهور حضرت حجت(ع) به مسیرش ادامه خواهد داد.


خروج